(0216) 389 43 84 - (0532) 485 90 95 - 7/24

Hizmetlerimiz

DEDSA -  Dedeoğlu Otomotiv

Yeni Yedek parça ve dinamo satışları (Kaliteli ve Garantili) 

- Kara Taşıt Dinamoları
- İş Makinası Dinamoları
- Deniz Taşıtları Dinamoları
- Marş Motoru
- Şarj Dinamosu
- Dc Akım Motor Silme Kalorifer
- Dingil Kaldırma Motoru


REVİZYON VE YENİLEME İŞLEMLERİ HIZLI VE EN İYİ ŞEKİLDE YAPILMAKTADIR

Yurt dışında birçok ülkenin uyguladığı bir yöntem olan ''Revizyon'' yeni yenileme işlemi ehli personelimizle garantili ve ekonomik bir şekilde yapılır. Arızalı parçayı veriyor ve en kısa zamanda eskisi gibi randımanlı bir parça olarak hem de uygun maliyetle alıyorsunuz. 

Günümüzde lojistik hizmetlerinin hızlı gelişmesine bağlı olarak özellikler kara ve deniz taşımacılığı da büyük önem kazanmıştır. Özellikler kara taşımacılığında uzun yol ağır taşıtlarının sert iklim koşullarına gerçekleştirdikleri uzun yolculuklar sırasında duraklamalar ve kontroller dolayısıyla uzun saatler beklemeleri gerekmektedir. Bu süre içinde kabin içindeki beklemesi gereken sürücü, ısınmak amacıyla motoru belli bir süre çalışır durumda bırakmaktadır. Fakat bu uygulama hem maliyeti yüksek hem de uygulama süresi az olan seçenektir. Bu nedenle sürücüler özellikle kışın kabin içini ısıtmada önemli sorunlar yaşamaktadır. 

DEDEOĞLU Ltd. Şti. Oto parçalarını yan sanayine uzun yıllardır verdiği hizmetten dolayı bu sektörde yaklaşık 50 yıldır ortak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu Sürenin Kendisine sağladığı yoğun tecrübe, ağır vasıta kullanıcılarının kabin içi ısıtma ihtiyacından kısa sürede haberdar olmasına da imkan vermiştir. Kuruluş, Bu talebe bağlı olarak hem daha düşük maliyetli, değiştirilmesi kolay üretiminin tamamının yurt içinde yapılacağı bir kabin içi ısıtma sistemi geliştirme çalışmaları planlamıştır. Bu planlamada ''''KARA VE DENİZ TAŞITLARININ ÖN ATEŞLEMELERİ YANMA ODASI KULLANILARAK ÜÇ PARÇALI ISITMA SİSTEMİNİN GELİŞTİRİLMESİ '''' İsimli projesi ile Temmuz 2005 tarihinde gerçekleştirmeye başlamıştır

 Etiketler